Savivalda

LOPŠELIO-DARŽELIO „EŽERĖLIS“ TARYBA
Pirmininkė
–Eivyda Kučinskienė, auklėtoja, deleguota pedagogų
Sekretorė – Regina Kryževičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, deleguota pedagogų
Nariai: 
– Rita Urbonienė, auklėtoja, deleguota pedagogų,
– Jurgita Čepulėnienė, deleguota tėvų atstovė,
– Edita Saimininkė,  deleguota tėvų atstovė,
– Toma Kaminskienė, deleguota tėvų atstovė,
– Rimvydas Kazlauskas, deleguotas tėvų atstovas,
– Rita  Bozienė,  bibliotekos  „Šaltinėlis“ vedėja,  vietos  bendruomenės  atstovė, deleguota vadovo,
– Giedrius Snudaitis, Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ laikinai einantis direktoriaus pareigas, vietos bendruomenės atstovas, deleguotas vadovo.

PEDAGOGŲ TARYBA
Pirmininkė – Rita Daubarienė, direktorė
Nariai:
– Regina Kryževičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
– Audronė Buškuvienė, auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė
– Aušra Ignatavičienė, auklėtoja,
– Nijolė Jarušienė, auklėtoja,
– Eivyda Kučinskienė, auklėtoja,
– Odeta Kadauskienė, auklėtoja,
– Raimonda Jašmontienė, auklėtoja,
– Simona Vileikienė, auklėtoja,
– Rita Urbonienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
– Almina Viesulienė, auklėtoja,
– Laura Zinkevičienė, auklėtoja,
– Milda Lavaraitė, auklėtoja,
– Dovilė Kantauskaitė, auklėtoja,
– Ruslanas Muravskis, auklėtojas,
– Vlada Poškutė, auklėtoja,
– Eglė Kovėrienė, logopedė,
– Jolanta Rimienė, socialinė pedagogė,
– Diana Grigalienė, neformaliojo ugdymo mokytoja,
– Lolita Jurgutavičienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė.

DARBO  TARYBA
Pirmininkė
– Eglė Kovėrienė, logopedė
Nariai:
 Nijolė Jarušienė, auklėtoja,
– Laura Zinkevičienė, auklėtoja.

GRUPIŲ TĖVŲ KOMITETAI
„Nežiniukų“ grupė
Pirmininkė
– Ina Murnikova
Nariai: Monika Kazlauskaitė,  Jurgita Ligeikienė, Indrė Gajauskė
„Boružiukų“ grupė
Pirmininkas
– Mantas Malakauskas
Nariai: Viktorija Balčiūnienė,  Indrė Kabašinskė,  Roksana Plungienė
„Bitučių“ grupė
Pirmininkė
– Erika Valienė
Nariai: Dalia Daujotė, Justina Jemeljanovė
„Smalsučių“ grupė
Pirmininkė
– Ernesta Ručinskienė
Nariai: Rita Zemeckienė, Laura Bružaitė, Inga Čelkienė
„Žirniukų“ grupė
Pirmininkė
– Viktorija Plungė
Nariai: Jolanta Stragauskienė, Ingrida Šaškevičienė
„Pelėdžiukų“ grupė
Pirmininkė
– Edita Saimininkė
Nariai: Viktorija Balčiūnienė, Simona Čerkesienė, Gediminas Šopis
„Nykštukų“ grupė
Pirmininkė
– Ela Jankauskienė
Nariai: Erika Kazlauskienė, Jovita Gitaitienė
„Varpelių“ grupė
Pirmininkė
– Rima Zakševskaja
Nariai: Toms Mileška, Raimondas Špakauskas
„Drugelių“ grupė
Pirmininkė –
Jurgita Čepulėnienė
Nariai: Dovilė Vilimaitė, Asta Budėnienė

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2017 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
NEĮGALIESIEMS