PASIRŪPINKIME VAIKO SVEIKATOS PAŽYMOMIS!

Įpusėjus vasarai, tuos, kurie dar nepasirūpino vaiko profilaktiniu sveikatos patikrinimu, kviečiame kartu su vaiku apsilankyti gydytojo kabinete ir nelaukti rudens. Tai leis vaiko sveikatos pažymėjimą išsiimti anksčiau, išvengti eilių. Primename, kad Šiaulių mieste naudojama elektroninė vaiko sveikatos pažymėjimų išrašymo sistema, todėl šio pažymėjimo atnešti į lopšelį-darželį nereikia.
Patikros pažymėjimai galioja vienerius metus nuo jų užpildymo dienos. Tad kuo anksčiau susitvarkysite vaiko sveikatos pažymėjimus tuo greičiau galėsite mėgautis likusiais vasaros teikiamais malonumais. Informuojame, kad elektroniniu būdu užpildytas ir pasirašytas vaiko sveikatos pažymėjimas patenka į Elektroninę sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau – ESPBI IS), iš kurios yra perduodamas į Higienos instituto Vaikų sveikatos stebėsenos informacinę sistemą (toliau – VSS IS). Su VSS IS dirba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vykdantys sveikatos priežiūrą. Lopšelyje-darželyje šią priežiūrą vykdo Lolita Jurgutavičienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė.
Jeigu iškils klausimų dėl vaiko sveikatos pažymėjimo atsispausdinimo, prašome apsilankyti pas visuomenės sveikatos specialistę, vykdančią sveikatos priežiūrą lopšelyje-darželyje arba kreiptis  El.paštu: sveikata@ezerelis-siauliai.lt

Lolita Jurgutavičienė,
Šiaulių miesto savivaldybės Visuomenės  sveikatos biuro
visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“
Įstaigos kodas  290526190
A. s. LT687180000001130954
AB Šiaulių bankas, kodas 71800

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Rita Daubarienė

Ežero g. 70, LT-74244 Šiauliai
Tel. (8-41) 523 827
El. p. darzelis@ezerelis-siauliai.lt

2019 © Šiaulių l-d „Ežerėlis“
NEĮGALIESIEMS